اجاق و گرمایش (125)

تجهیزات روشنایی (88)

چاقو (205)

ظروف (168)

کفش و صندل (213)

کیف و کوله (127)

لباس کوهنوردی (289)

لوازم فنی (106)

ملزومات خواب (100)

پر فروش ترین محصولات کوهنوردی

مقالات کوهنوردی

فروشگاه اینترنتی کوه باما عرضه کننده بهترین محصولات و ابزار کوهنوردی است.

با وجود برندهای گوناگون انتخاب تجهیزات کوهنوردی با کیفیت و قیمت مناسب فرایندی پیچیده و سخت می‌باشد. پیدا کردن یک فروشگاه معتبر در زمینه طبیعت گردی، خریدی به‌دور از پشیمانی و دغدغه را به همراه دارد.

یکی از معتبرترین و مطمئن‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی در حوزه کوهنوردی، فروشگاه کوه باما است. در کوه باما تمام ابزارها و تجهیزات از برندهای ایرانی و خارجی با ضمانت اصالت کالا برای دوستان کوهنورد موجود است. اگر در زمینه کوهنوردی نیاز به راهنمایی دارید در مجله کوه باما، مقالات کوهنوردی در موضوعات مختلف ارائه شده است.

دسته بندی محصولات کوهنوردی در سامانه فروش کوه باما به شرح زیر است:

اگر برای تفریح و طبیعت گردی خود به دنبال لوازم و تجهیزات هستید باید از فروشگاه و برندهای معتبر، این تجهیزات را خریداری کنید. توجه به کیفیت و مرغوبیت کالا از جمله نکاتی است که حین خرید لوازم کوهنوردی باید به آنها توجه کنید. برای خرید تجهیزات کوهنوردی قیمت‌های ارزان نباید شما را وسوسه به خرید کند زیرا ممکن است این قیمت ارزان به دلیل غیر اصل و بی‌کیفیت بودن لوازم باشد.

اگر برای خرید هر یک از تجهیزات طبیعت گردی سؤال یا دغدغه‌ای، ذهن شما را به خود مشغول کرده است می‌توانید با شماره تلفن‌های  03832273895 – 09137635519 تماس بگیرید و پاسخ تمام سوالات خود را فوراً دریافت کنید.