فروشگاه کوه باما با شناخت بر حساسیت‌ها و خواسته‌های مشتریان گرامی و شناخت اصول استاندارد حمل و تحویل کالا همواره در تلاش بوده تا رضایت خاطر شما مشتریان عزیز را بدست آورد. از این‌رو سیستم ارسال و تحویل کالا و همچنین استرداد کالا همواره در اختیار مشتریان بوده تا سفارشات به موقع و در سلامت کامل تحویل داده شوند.

رویه ارسال کالا

شیوه‌های ارسال کالا در هنگام سفارش و پس از تایید اقلام مورد نظر شما به شرح زیر قابل انتخاب می‌باشد:

 1. پست جمهوری اسلامی ایران: در این مورد کالای سفارشی توسط پست سفارشی یا پست پیشتاز ارسال می‌شود. تحویل پست برای کلیه مشتریان با توجه به موقعیت جغرافیایی بین 3 تا 5 روز کاری خواهد بود.
 2. پست تیپاکس: برای مشتریان گرامی که تحت پوشش خدمات پست خصوصی تیپاکس هستند امکان ارسال محموله پستی از این طریق محیا شده است. مشتریان گرامی دارای آدرس پستی در محدوده بافت شهری می‌توانند بسته پستی خود را در زمان حداکثر 48 ساعت درب منزل دریافت کنند، برای عزیزان خارج از محدوده‌های شهری و پست سریع تیپاکس امکان انتخاب تحویل حضوری درب نمایندگی وجود خواهد داشت، مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی نزدیکترین شهر بسته پستی خودرا تحویل بگیرند. قابل ذکر است در حال حاضر خدمات پست سریع تیپاکس برای 80 شهر دارای حداقل زمان 36 ساعته می‌باشد، برای شهرهای دومسیره و یا راه دور این خدمات 48 تا 72 ساعته انجام خواهد شد.

رویه استرداد کالا

فروشگاه کوه باما همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. با این وجود گاهاً مشکلاتی در روند خرید مشتریان وجودخواهد داشت که در قالب خدمات پس از فروش کوه باما در صدد رفع و رجوع آن هستیم. از این رو خدمتی تحت عنوان ضمانت بازگشت برای مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است تا مشتریان گرامی با آسودگی خاطر اقدام به انتخاب محصول کرده و تجربه خرید کالای مناسب برای آن‌ها محیا شود.

استرداد کالا در شرایط زیر تحت ضمانت بازگشت کالا از طریق شما مشتری گرامی قابل پیگیری می‌باشد:

 • انصراف از خرید و بازگشت وجه:

 • شما مشتری گرامی می‌توانید در صورت پشیمانی از خرید خود به هردلیلی، تا قبل از ارسال کالا سفارش خود را از پنل کاربری کنسل کرده و یا پس از ارسال کالا، حداکثر تا 48 ساعت کاری با تماس تلفنی اقدام به درخواست لغو سفارش نمایید. لازم به تذکر است روند کنسلی سفارش و بازگشت وجه بر اساس مفاد زیر قابل پیگیری و انجام خواهد بود.
  • کالاهای ارسالی باید سالم، در بسته‌بندی اصلی و با پلمپ اصلی شرکت باشند. در صورت استفاده از کالا یا نشانه‌های بازشدگی در روی بسته‌بندی شرکت از قبول کالا و استرداد وجه خودداری می‌کند و کلیه هزینه‌های جانبی بر عهده مشتری خواهد بود.
  • درصورتی که کالا در مسیر ارسال پستی، یا در اختیار پست باشد، مشتری موظف است ضمن تحویل گرفتن کالا با هماهنگی فروشگاه اقدام به ارسال کالا به فروشگاه کوه باما نمایند. کلیه هزینه‌های بسته بندی، پست و بازگشت کالا بر عهده مشتری خواهد بود.
  • وجه کالا صرفا مطابق با وجه فاکتور هنگام خرید به حساب بانکی مشتری بازگردانده می‌شود. حساب بانکی فقط باید بنام صادرکننده سفارش باشد و هرگونه بازگشت وجه خارج از این چهارچوب قابل قبول نخواهد بود.
 • ایراد، آسیب دیدگی یا مشکل فیزیکی قابل مشاهده:

 • حتما توجه داشته باشید که در هنگام تحویل گرفتن کالای خود اقدام به بررسی ظاهری دقیق کالا کنید. کلیه کالاهای ارسالی در صورتی که شامل مشکل ساخت یا ایراد حمل و بسته‌بندی شوند فقط طی 2 روز کاری پس از دریافت کالا قابل بازگشت بوده و کاربر لازم است با هماهنگی فروشگاه اقدام به بازگرداندن کالا نماید. در غیر این صورت کوه باما در مقابل ایراد‌های عمده ظاهری و عملکردی دستگاه که در نگاه اول قابل تشخیص و اعلام است مسئولیتی نخواهد داشت. بدیهی است پشتیبانی و خدمات پس از فروش کوه باما طبق ضوابط گارانتی و ضمانت کالا همواره آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی خواهد بود.
  • با توجه به بسته‌بندی استاندارد و ایمن کوه باما و تحویل سالم بسته‌بندی به شرکت‌های واسط پست، اشکالات ایجاد شده در طول حمل، تماما به عهده شرکت حمل کننده می‌باشد. لذا هنگام تحویل گرفتن کالا حتما به سلامت بسته‌بندی و اجزای فیزیکی کالا توجه داشته باشید و در صورت ایراد از دریافت کالا خودداری کرده یا طی صورت جلسه‌ای مابین مشتری و مامور پست اقدام به تحویل گرفتن کالا نمایید.
 • ایراد یا اشکال فیزیکی در عملکرد:

  کلیه کالاهای ارسالی فروشگاه شامل 7 روز ضمانت بازگشت کالا می‌شوند. مشتریان گرامی در صورت مشاهده ایراد کاربردی یا اشکال فیزیکی در کالای سفارشی خود می‌توانند با تماس با فروشگاه اقدام به اعلام مشکل کرده و با هماهنگی مجموعه کالا را جهت ارزیابی و تست به مبدا بازگردانند. لازم به ذکر است ایرادات و اشکالات یاد شده در این بند صرفا شامل ایرادات ساخت و تولید کالا بوده و ایرادات ناشی از استفاده نادرست، حمل نادرست یا عدم نصب و راه اندازی صحیح شامل ضمانت بازگشت کالا نخواهد شد.

در این مورد درصورتی که کالای مورد نظر شامل بند ضمانت 7 روزه بازگشت کالا شود کلیه هزینه‌های عودت و دریافت کالا به عهده کوه باما خواهد بود و شما مشتری گرامی نیازی به پرداخت هزینه‌های حمل و بسته‌بندی نخواهید داشت. شما می‌‌توانید درخواست تعویض یا بازگشت وجه را پس از تایید مرجوعی کالا توسط فروشگاه کوه باما اعلام کنید.

 • عدم تطابق سایز محصول:

  در صورت تعویض محصولاتی که دارای سایز بندی هستند هزینه ارسال مجدد از سمت کوه باما به مشتری و هزینه ارسال محصول از سمت مشتری به کوه باما بر عهده مشتری می باشد.

  • لازم به ذکر است، کالاهای ارسالی باید سالم، بدون نشانه‌های استفاده شدن، فاقد چروک‌شدگی، لکه و کثیفی باشند و الزاما با بسته بندی خود محصول بازگشت داده شود.

نحوه ارسال کالا به کوه باما

 1. پس از هماهنگی با فروشگاه و با توجه به موارد ذکر شده در شرایط عودت اقدام به ارسال کالا نمایید.
 2. درصورت باز شدن بسته‌بندی، اصل کالا به همراه تمام لوازم جانبی در جعبه اصلی و به صورت اولیه قرارداده شده و همراه با فاکتور فروش به صورت صحیح بسته بندی گردد. ارسال فاکتور فروش به همراه کالا الزامی است. لازم به ذکر است آسیب‌های وارده بدلیل بسته‌بندی نادرست و غیراصولی برعهده مشتری بوده و کوه  باما هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
 3. حتما دقت داشته باشید که برای عودت کالا جعبه اصلی و بسته‌بندی اصلی کالا مورد نیاز است، در صورت معدوم شدن یا مخدوش شدن جعبه، بارکدها و علائم شناسایی کالا، کوه باما از تحویل گرفتن کالا خودداری خواهد کرد.

رسیدگی به کالاهای مرجوعی

 1. درصورتی که علت استرداد کالا ایراد و اشکال در عملکرد محصول باشد، فروشگاه کوه باما پس از بررسی و تایید ایراد اقدام به تماس با مشتری نموده و اقدام به تعویض، جایگزینی یا عودت کالا خواهند کرد.
 2. تعویض فقط در صورت موجودی کالا انجام خواهد شد، در صورتی که در هنگام رسیدگی به مرجوعی کالای مورد نظر ناموجود باشد، کوه باما با توجه به درخواست مشتری امکان عودت وجه یا تعویض کالا با کالای مشابه دیگر را خواهد داشت.
 3. روند رسیدگی به کالاهای مرجوعی از زمان تحویل به فروشکاه تا اعلام نتیجه ممکن است تا 3 روز کاری به طول انجامد، پیشاپیش از شکیبایی شما سپاسگزاریم.
 4. کلیه معاملات ممکن در بند عودت کالا صرفا با مبلغ پرداختی مشتری از فاکتور صادره فروشگاه انجام می‌شود و گران یا ارزان شدن، تخفیفات فصلی و دوره ای در روند بازگشت وجه، تعویض و یا تغییر کالا موثر نخواهد بود.