درباره کوه باما

فروشگاه کوه باما (ایران شکار سابق) فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع محصولات کوهنوردی‌، ماهیگیری، شکار و طبیعت‌گردی از سال 1386 در شهر شهرکرد واقع در استان چهار محال و بختیاری به مدیریت جناب آقای محمد حیدری آغاز نمود.

هدف فروشگاه علاوه بر خدمت‌رسانی در راستای تهیه ادوات، فرهنگ‌سازی و اشاعه فرهنگ ماهیگیری و شکار ورزشی و حفاظت از محیط زیست بوده و خواهد بود. در همین راستا این فروشگاه موفق به برگزاری کلاس‌ها و مسابقات متعدد در طی سالیان شده است.

با توجه به گسترش دنیای مجازی در سال‌های اخیر، فروشگاه کوه باما بر آن شد تا در چهاردهمین سالگرد تأسیس فروشگاه با راه‌اندازی وب سایت و صفحات مجازی خدمات رسانی به همراهان خود را هموارتر نماید.

فروشگاه کوه باما خرسند است تا با ارائه محصولات متنوع در همه زمینه‌ها و هم‌چنین ضمانت اصالت کالا، ارسال سریع و بازگشت کالا در کنار بهترین قیمت‌ها تجربه خرید اینترنتی لذت بخش و مطمئنی را برای همراهان عزیز فراهم آورد.

موسس کوه باما

استاد محمد حیدری دهکردی در سن ۱۱ سالگی برای اولین بار با قلاب ماهیگیری آشنا شد و با صید اولین ماهی به این رشته علاقمند شد. به طوری که این رشته به یکی از فعالیت های روزانه و حرفه ای ایشان تبدیل گردید و تا به امروز یکی از بالاترین لذت های زندگی ایشان می باشد. یکی از مهارت های ایشان ماهیگیری با پشه (فلای فیشینگ) است و در زمینه ماهیگیری کلاس های متنوعی برگزار نموده است.

شروع قصه کوه باما

داستان کوه باما از زمانی شروع شد که آقای حیدری در سال ۱۳۸۶ به پیشنهاد یکی از دوستان اولین مغازه تجهیزات ماهیگیری در منطقه شهرکرد با نام ایران شکار را با هزینه اولیه ۵ میلیون تومان تاسیس نمود. این فروشگاه با استقبال بسیار همشهریان عزیز روبرو گردید و شروع به رشد نمود. در سال ۱۳۸۹ به منظور رقابتی سالم مسابقه کشوری ماهیگیری با اسپانسری فروشگاه کوه باما (ایران شکار سابق) در منطقه چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

در اردیبهشت ۱۴۰۰ طرح اولیه سایت کوه باما با دو نیرو متخصص پایه‌ریزی شد. با گذشت زمان و رشد سایت کوه باما و هم‌چنین افزایش کارمندان سایت، دفتر جدیدی برای سایت کوه باما افتتتاح شد. در حال حاضر سایت کوه باما با شش نیروی متخصص در راستای خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز مشغول به فعالیت است.

 

هدیه کوه باما به مشتریان

فروشگاه کوه باما تمام محصولات خود را یک هفته پس از ارسال با هماهنگی مشتری و فروشگاه از مشتریان پس گرفته و وجه سفارش در کمترین زمان به حساب مشتری عزیز واریز خواهد شد.

کوه باما برای اولین خرید مشتریان عزیز (خرید بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان) ارسال رایگان در نظر گرفته است. هم چنین برای عزیزانی که درباره کوه باما را مطالعه نموده اند کد تخفیف “first” را لحاظ کرده که مشتریان گرامی می‌توانند این کد تخفیف را در سبد خرید خود وارد کرده (خرید بالای ۳۰۰ هزار تومان) و از این هدیه لذت ببرند.

soap2day
adding google map to website